nurol

Turser Turizm Servis Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.
Ana Sayfa
Kurumsal
İşletmelerimiz
İnsan Kaynakları
Haberler
İletişim
Site Haritası
Lugal A Luxury Collection PDF Yazdır e-Posta

Kendi grubuna has standartlar ve hizmet anlayışı ile farklı bir otel olarak servis veren Lugal, A Luxury Collection Bölümünde ise; 1 Lugal  Suite,  4 Apart  Suite,  16 Deluxe  Suite,  32 Grand Deluxe oda, 10 Deluxe Studio,  7 Deluxe Twin Apart  ve 21 Deluxe oda  olmak üzere  toplam   91  odası  ile  Luxury Collection  konukları için hizmet vermektedir.Sheraton ayrıcalığını yaşatmaya devam ederken, daha ayrıcalıklı hizmet isteyen konuklarımız için ise Lugal, A Luxury  Collection bölümündeki odalarımız Luxury Collection standartlarında hizmete devam etmektedir.

Aruni Restoran & Bar

Menü Anadolu ve onun zengin mirasından yola çıkarak hazırlandı.  Zeki Şef'in coşkulu, nüktedan ve maceraperest genleri - ki Mengen'den gelir! - menülerin hazırlanmasında rol oynadı. Hazırlanan reçeteler yerel ve unutulmaya yüz tutmuş ürünlerle hazırlandı. Pişirme teknikleri yeniden gözden geçirildi ve ağzınıza layık yemekler sizin için hazırlandı. Gurme menüsünde yer alan her yemek için eşleştirilmiş şaraplar da bu unutulmaz lezzet yolculuğunda konuklarına eşlik ediyor.Ağız tadı, göze hitap eden bir sofra, şerefe kalkan kadehler, koyu bir sohbet... Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara'nın en keyifli yeri Aruni Restoran & Bar...  Otelin genelinde göreceğiniz ince ayrıntılar, renkler, sanat eserleri Aruni'de bir araya geldi.  Krem ve bronz renklerini tamamlayan acı kahve tonun sıcaklığı, bembeyaz keten örtüler ve kusursuz gümüş aksesuarlarla bütünlendi ve tüm bunlara yaratıcı Şefimiz Zeki Açıköz ve ekibinin hazırladığı eşsiz bir menü eklendi.

Kongre ve toplantı merkezi bünyesinde; iş toplantılarının, özel büyük davetlerin, düğünlerin, kongrelerin her türlü organizasyonuna uygun, teknolojinin son ürünü ses, ışık, görüntü ekipmanlarıyla donatılmış, kolonsuz ve üçe bölünebilir Grand Ball Room ve ikiye bölünebilir Tulipia Ball Room, eğitim ve tanıtımlar için son teknoloji ile donanmış pek çok toplantı odası, sergi salonu, basın bürosu,canlı yayın stüdyosu yer almaktadır.

Faaliyetler, Heyetler, Kongreler ve Fuarlar

Cumhurbaşkanlığı devir-teslim töreni sebebiyle Ankara’yı ziyarete gelen yabancı heyetlerden 23 tanesi otellerimizde ağırlandı. Cumhurbaşkanlarından Meclis Başkanları’na kadar farklı seviyelerde ağırladığımız tüm konuklarımız Ankara’dan son derece memnun ayrıldılar. Bu büyük organizasyon dışında 2014 yılında otelimizde konaklayan başlıca resmi heyetler arasında; Gürcistan, Romanya, Afganistan, Polonya, Letonya, Yeni Zelanda, Cezayir, Arnavutluk, Etiyopya ve Türkmenistan Cumhurbaşkanlıkları bulunmaktadır.

Yılın en görkemli kongresi şüphesi 24. IMDA Kongresi olmuştur. Gala yemeğinin Ankara’dan 84km uzaklıkta Gordion Antik Kent’inde gerçekleştiği etkinlikte 580 VIP misafir 900 metrekarelik çadırda toplamda 280 çalışan ile ağırlandı. “Kral Midas’ın Son Akşam Yemeği” başlığı altında hazırlanan özel menü, defile, konser sonrasında pasta kesimi ile gece noktalandı.

Bu büyük kongreden başka otelimizde Ulusal Aşı Çalıştayı, Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Uluslararası Askeri Yargı Sempozyumu, Turoge, 11. Uluslararası KBB Kongresi gibi etkinlikler de yer almıştır.

Asma katta yer alan Sağlık Kulübü sauna, buhar odası, jakuzi, yürüme bandı, bisiklet, step makinası, fitness aletleri, kardiyovasküler egzersiz salonu ve kapalı havuzu ile hizmet vermektedir. Kulüp üyeleri bu hizmetlerin yanısıra squash, tenis, solaryum, masaj ve aerobik imkanlarından da yararlanabilmektedirler.


Resimleri büyük görüntülemek istiyorsanız, üzerine tıklayınız...